Што би направиле вие: Самохрана мајка нема пари за храна…


Ова емотивно и поучно видео ќе ве натера да се замислите како би реагирале доколку се најдете во ваква ситуација.singlemom

Скриена камера која има за цел да види како би реагирале случајните минувачи кога на касата во супермаркет ќе наидат на самохрана мајка која нема пари за храна…

Погледнете го видеото и следниот пат кога некој ќе има потреба од помош, сетете се што направија луѓето во видеово.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1