Што јадеме – што е ова црно во леб на Жито Лукс??? (Фото)


,, Погледнете сите каков леб денес јадевме. Бел леб од Жито Лукс исечен на кришки. Со што ли не трујат??? Ве молам СПОДЕЛЕТЕ!!! Благодарам.

Ова на својот Фејсбук профил го објави возрасна скопјанка а ги објави и следните фотографии. Како што добивме информација членови на семејството случајот веќе го пријавиле и во надлежната инспекција. Лебот бил купен во маркет во Ново Лисиче.

10847595_898884983476296_1266919930105318305_o 10974410_898884473476347_4749484354762063471_o 10256871_898884793476315_3620432621833656395_o Screenshot_23

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1