Што ли има во снегот во Скопје – деца си играле на Водно, ЕВЕ ШТО ОСТАНАЛО НА РАКАВИЦИТЕ (Видео)


Што ли има во снегот кој вчера падна во Скопје? Татко ги однел децата да уживаат во снегот на Водно кај Пантелемон, а кога им ги извадил ракавиците имал што да види.

Од ракавиците излегувала пена како да си играле во шампон а не во снег. Го испрати ова видео до МКNEWS и вели

,, незнам дали некој можеби истурил нешто или пак треба повеќе да се грижам што има во снегот? Во секој случај непријатно, веднаш почнав да размислувам дали децата ставиле во уста од снегот и дали треба да се грижам.. а требаше да биде убав ден со игра во чист снег на падините на Водно,,

Погледнете го видеото

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1