Што се случува со земјата: ТАЈНИТЕ ЗНАЦИ – АПОКАЛИПСА – (Видео)


tajni znaci apokalipsaДокументарен филм за катастрофите што се случуваат на нашата планета и за тоа што не чека во следниве години. За жал, не можеме тоа да го спречиме.

Само може да се надеваме дека ќе издржиме и се ќе помине без големи последици, што ќе биде многу тешко бидејќи самите ние сме виновни за ова што ни се случува.

А Земјата не простува грешки бидејќи таа е единствена а ние сме само нејзини гости.

Fakulteti.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1