Си ги заклучивте клучевите во автомобилот – еве како лесно да го отворите (Видео)


klucНа сите барем еднаш им се случило да си ги заклучат клучевите во автомобилот. Доколку тоа се случи опциите се обивање, носење на мајстор и слично.

Но овој човек се досетил на интересен трик лесно да го отворите автомобилот. Иако не функционира на сите типови автомобили, на некој може да му се најде

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1