Книга на жалоста на Фејбук: „Тијана чувај ги од небото девојките и жените“


На социјалната мрежа Фејсбук, пријателите на Тијана Јуриќ отворија Книга на жалоста, на која администраторите оставиле трогнателна проштална порака.

tijana-facebook500– „Тијана ангелу, не си веќе дел од овој свет полн со неправди. Нема повеќе да ја гледаш човечката злоба. Чувај ги од горе девојките и жените и следи не со својот дух.

Убаво спиј мил ангелу, ти не си виновна за ништо…“, пишува меѓудругото во прошталната порака.

Ако сакате и вие да се потпишете во Книгата на жалост, кликнете тука.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1