Си вбризгал маслиново масло во пенисот за да му порасне – морало да му го отсечат


Жител на Тајланд во илегална клиника отишол да си го зголеми пенисот со метода која наголемо се користи во овој дел од светот, но е нелегална. За да добие поголем пенис тој се согласил да му вбризгаат маслиново масло.

Она што е интересно е што операцијата била пред неколку години, но неодамна пациентот се расекол на половиот орган и веднаш добил инфекција. Прво му било срам да оди на лекар и молчел, но откако му загноиле и пораснале тестисите отишол во болница. Таму му откриле дека има рак на тестисите а поради инфекцијата на половиот орган морале комплетно да му го ампутираат.

Мажот имал 50 години, а доктор Сурит Китсу кој го лекува сега изјавил дека кога пациентот дошол во клиниката тестисите му биле толку отечени што наликувале на кокос.

Наместо поголем пенис, несреќниот маж сега остана без орган за репродукција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1