Силувач снимен како ја носи својата жртва (Видео)


Во Бирмингем минатата година се случи силување, а полицијата сега ја објави видео снимката на која се гледа како силувачот ја носи во раце својата жртва пред да се случи злосторството.

Screenshot_50

На снимката јасно се гледа како маж на раце носи 25-годишна девојка која е без свест. Само неколку минути подоцна мажот ја силувал девојката која била пронајдена од случаен минувач.

Жртвата била во ноќен клуб до четири часот наутро по што го напуштила клубот во друштво на маж. Парот наводно разговарал со напаѓачот, а откако се разделиле, силувачот ја грабнал својата жртва и ја одвел на непознато место. Како главен сведок се наведува дечкото со кого жртвата го напуштила ноќниот клуб.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1