Силувано 14-девојче во тоалет во училиште во Скопје


Вчера наутро околу 10,00 часот, во ОУ „Браќа Рамиз и Хамид“ во скопската населба Шуто Оризари, во машкиот тоалет, 15-годишен ученик насилно ја внел во тоалетот четиринаесетгодишна соученичка-негова поранешна девојка, каде било друго 15-годишно лице кое со употреба на сила извршил полови дејствија над истата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

siluvanje500

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1