Синот на Брена се испокасапил, го крпеле во Ургентен центар!


Најмалиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ е познат по тоа дека сака лумпување и журки.

Тој бил со своето друштво на концертот на Аца Лукас и многу се веселеле. Толку го понела една од песните, што ја скршил чашата која ја држел во раката, поради што завршил на Ургентен центар на крпење. Откако го зашиле, го испратиле дома на закрепнување.

brena sin

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1