Трагичен крај на љубовна драма – убиство во Радовиш


Мртво тело вечерва е пронајдено во семејна куќа во Радовиш, дознава Сител. Во моментов полицијата во присуство на јавен обвинител врши увид на местото на настанот.police-lenta-500

Станува збор за насилна смрт односно убиство, но нема повеќе детали за случајот.

Неофицијално, убиството е последница на љубовна драма со тагичен крај.

Повеќе информации се најавени за утре.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1