Скандал: Функционер и секретарка се заглавиле при секс во Струга – ги одлепувала брза помош


Двајца стружани се залепиле при секс, ги вадела брза помош завиткани со чаршафи. А не биле ниту било кој, висок функционер и неговата љубовница, пренесува скандал.ком.мк

Според порталот сексуалниот чин се одвивал во канцеларија меѓу адвокат, политички познат и неговата љубовница која работи како дактилографка во институциите во градот.

Кога се заглавиле пристигнала полиција и брза помош. Адвокатот кој има над 55 години, а не така одамна бил и лидер на една од политичките партии во градот.  од канцеларијата бил изнесен завиткан во чаршафи , а со него „залепена“’ била и неговата љубовница,скоро дваесет години помлада, пишува порталот.

Во моментите кога адвокатот и љубовницата биле изнесувани од канцелариите голема толпа народ стоела на улицата и гледала сеир.

Скандал.ком.мк тврди дека адвокатот подолго време бил во љубовна врска со госпоѓата. Тие биле пренесени во болницата во Струга каде им биле давани инекции со кои после неколку часа медицинскиот персонал успеал да ги раздвои љубовниците.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1