Скандал на утринска програма: Фатен на дело со малку бело (ВИДЕО)


За време на едно гостување во живо во утринската програма „Телерано“ на словачката телевизија „Маркиза“, режијата ја префрла сликата кон кујната, каде познат готвач е уловен како си мести линија.Screenshot_300

Се работи за 36-годишниот Љубомир Херко, за кого по овој скандал од вторникот наутро, дури 85 отсто од гледачите сметаат дека треба да си замине од малите екрани.

Иако најверојатно не станува збор за дрога, туку само шеќер, оваа несолена шега ќе ги чини многу и готвачот и вмешаните.

– Го сметаме ова за сосема несоодветна шега за какви нема место во нашата телевизиска мрежа – изјавија од телевизијата додавајќи дека последниците ќе бидат сносени од одговорните.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1