Скопјанка ја пронашле во распаѓање во тоалет


policija-znak250_11Телото на Горица Ј. од скопската населба Тафталиџе, вчера попладне е пронајдено во тоалетот од нејзиниот стан. Од полицијата велат дека телото на Јовановска било во фаза на распаѓање, пишува Нова Македонија

Во станот на Јовановска полицијата влегла насила. Претходно таа добила дозвола од нејзината сестра, која неколку дена не можела по телефон да ја добие сестра си.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1