Скопјанка збесна: Погледнете што се случи со овој автомобил во центарот на Скопје


Скопјанка бесна објави фотографии на фејсбук групата Ѕид на сообраќајниот срам. Во описот до фотката вели дека некој од зграда во Центар фрлил метален предмет и направил дупка на хаубата на автомобилот. Погледнете…

11041299102069895255147778541590200894634151ntjn65u65u6565

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1