Славната пејачка на мета на манијак: ја прогонува опседнат фан, ја сака само за себе


Пејачката Хилари веќе подолго време ја бара непознат маж по градот. Изнајмил и лимузина во која се возел со фотографија од нејзината куќа и барал да се однесе точно на таа адреса.hilari-daf-foto-profimedia-1460139951-882515-68684

„Се плашам за својата и безбедноста на 4 годишниот син“, вели Хилари, која полицијата во Беверли Хилс ја предупредила дека дека некој веќе подолго време ја бара по градот.

Имено мажот кој е опседнат со пејачката, има намера да ја запроси затоа не може да живее без неа. Хилари поради стравот го зголеми бројот на обезбедување околу куќата.

Хилари во 2014 се раздели од сопругот, хокеарот Мајк Комијер, а тек оваа година службено се разведоа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1