Смејте се мајмуни – Видео


Овој човек си кажа шtо му лежи на душа – зошто протестира , за 38 сек им одговори на сите предизборни ветувања 🙂 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1