Смешно видео: Погледнете како настанало кравјото лудило!


Можеби и не може да се нарече пеење бидејќи звуците што овој Кинез ги испушта тешко можат да се опишат со тој глагол. Јадна крава сигурно поради болката во ушите ќе му се освети наредниот пат. 🙂

 

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1