Смрзнавме ноќеска: – 15 во Скопје, -16 во Битола (Фото)


Смрзнавме вечерва: – 15 во Скопје, -16 во Битола.

Екстремно ниски температури ноќеска во Македонија. Еве какви беа температурите во Скопје, Гостивар, Битола, Тито Велес..

10869562_10153497430652576_781661231142177490_o 10882366_10202288416526755_7275821301697211915_n

10882160_10204011695826828_481983961536307085_n

10304868_10204383572647129_479321152132928812_n

10887237_10204309956047212_8466992916633518055_o

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1