Со гипс на плажа – Лепа Брена се опоравува од несреќата (ФОТО)


Лепа Брена се опоравува по несреќата во која ги скрши двете раце.

Пејачката наскоро ќе го продолжи својот годишен одмор во Италија и се до есен нема да се врати во Белград. Како што дознава српски Курир, Брена ќе отпатува со сопругот Боба Живоиновиќ и со синовите Стефан и Виктор.

Брена на социјалните мрежи постираше фотографии од кои може да се види дека одлично изгледа. Наскоро ќе и` биде тргнат и гипсот.

-Одлично се чуствувам, заздравувањето напредува добро и многу сум благодарна на сите луѓе кои во овие тешки моменти ми помогнаа и ме спасија од потешки последици, вели Лепа Брена.

1377348-lepa-brena-foto-facebook-1408262268-5522491377323-2brena

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1