Со стриптизета и Тодор Александров – понуда на Вест за добрососедство со Бугарија


Дневниот весник Вес на насловната страница има фотографија која е понуда за добрососедски односи со бугарија.

На фотографијата е топлес стриптизетата Црна Мачка пред споменикот на Тодор Александров во Кисела Вода. А пораката е дека сакаме подобри меѓу соседски односи ,, Пукај бе братучед, пукај,,

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1