Соба на бесот против стресот – за 500 динари кршете колку сакате (Видео)


Двајца Новосаѓани добиле идеја за бизнис. Изнајмуваат просторија во која за 500 динари можете се да демолирате без да се плашите дека некој ќе ви викне полиција.

Ако сте бесни, кивни, немате начин да се ослободите од стресот ние имаме решение, велат сопствениците.

Ова е прва ваква компанија во СРБИЈА. Дури можете да бирате што сакате да демолирате – канцеларија, студентска соба или слино.

Можете и сами да си донесете предмети кои ве живцираат и натенане да си ги кршите.

За 500 динари добивате и заштитна опрема за да не се повредите. Можете и да си пуштите музика по свој избор а по демолирањето добивате и едукативен материјал за трајно ослободување на стресот.

Еве како изгледа собата на бесот за ослободување на стресот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1