Сок од портокал во зовриена вода – Фантастичен ЗДРАВ десерт кои дечињата го обожуваат


Свежо цеден сок од портокал, тенџере и густин .. еве каков десерт може да направите

tendjere sok od pomarandja

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1