Сон на секоја жена: Маж мие 50 чинии за 10 секунди (Видео)


chinii-650x325Неофицијално најбрзиот мијач на садови во светот може да измие дури 50 чинии за 10 секунди.

Погледнете го видеото и уверете се сами.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1