Сообраќајка на излез од Скопје – Со автомобилот се забил во пумпата на Макепетрол (Фото)


Сообраќајна несреќа се случила доцна попладнево на бензиската пумпа на Макпетрол која се наоѓа на излезот од Скопје. Од засега непознати причини автомобил се забил директно во една од пумпите. На местото веднаш пристигнала и брза помош и противпожарно возило.

Се очекуваат повеќе информации

benziska soobrakjajka

Фото – Ѕид на сообраќајниот срам

benziska soobrakjajka2

Фото – Ѕид на сообраќајниот срам

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1