Сообраќајка во близина на City Mall (фото)


Сообраќајна несреќа се случи вечерва на раскрсницата помеѓу улиците Никола Парапунов и булеверот Илинден, во близина на трговскиот центар City Mall. Во судирот учествувале две возила, БМВ и Ауди. Засега нема информации за повредени или жртви. Екипите не итната медицинска помош се излезени на терен, пренесува Скопјеинфо.

Фото Скопје Инфо 

vozilo3

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1