Спиела со професорот поради оценка, но тој ја измамил! Студентката се одмаздува ФОТО


Џудит Јуахла, студентка на електротехника во Најроби, тврди дека професорот доктор Киогора, наместо да го положи тестот како што тој и ветил – ја „соборил“.

„Некои професори заслужуваат смрт. Имаат секс со тебе и ти ветуваат петка. Пристигнаа резултатите од испитот и паднав. Му се јавив и го прашав зошто ме падна и ми рече затоа што не сум му дозволила да ејакулира во мене. Навистина? Тоа не е фер! Набрзо тука ќе откријам за кого станува збор, па ќе мора да објасни дали „Е“ (еквивалент на единица, односно оценка за паѓање) е за ејакулација? Се чувствувам исцрпено“, напишала бесната студентка и објавила за кого станува збор.

Засега не е познат епилогот на овој конфлит и судбината на професорот.14317520_868158466649378_4762931390756989433_n

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1