Списокот за одмор на оваа Босанка го насмеа цел регион (ФОТО)


Овој список за на море го обиколи Балканот со молскавична брзина. Погледнете што запишала Санела и проверете во вашиот да не сте заборавиле нешто.

spisok plaza

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1