СРАМОТА Полицаец „им го покажа“ на медиумите (ВИДЕО)


Непристојно однесување на полицаец пред камерите додека полицијата и екипата на Итна помош го изнесуваа Бојан Јовановски од зградата на обвинителството за организиран криминал.

Видео – Телма

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1