Српската водителка со потресна приказна: „Јас едвај се спасив, момчето почина на лице место“


Познатата српска водителка Бојана Растивојевиќ која го води шоуто Парови, има тажна животна приказна зад себе.

Бојана во 2009. година едвај извлекла жива глава кога експлодирала бомба во автомобилот каде била со своето момче. За жал нејзиниот сакан починал веднаш, таа едвај останала жива.

Автомобилот летнал во воздух и удрил во столб.

Нејзиното тогашно момче било познато како жестоко момче од асфалтот. Душан Росиќ починал веднаш.

Страната каде бил тој била целосно уништена, а страната каде била таа останала недопрена.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1