Срце мало: Има само 2 години, а растура во лизгање


dete lizgaДевојчето од оваа видео снимка има само 2,5 години и сигурно ќе ве воодушеви со својата техника на уметничко лизгање.

Погледнете…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1