Ставила компир во вагината место контрацепција – почнал да р`ти


Вработените во една приватна болница во Колумбија останале шокирани кога 22-годишна девојка кога компирот кој го поставила во својата вагина како контрацепција почнал да р’ти.kompir

Медицинската сестра Каролина Ројас вели дека пациентката и признала оти нејзината мајка ја подучила дека компирот е најдобар начин на контрацепција а младата девојка нормално ја послушала. Сестрата останала вџашена кога видела дека компирот буквално расте во неа.

Мајка ми ме советуваше дека доколку не сакам да затруднам треба да ставам компир во вагината, јас само ја послушав вели пациентката.

По операцијата лекарите велат дека пациентката ќе се опорави и нема да има поголеми последици.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1