Стигна нова година во Австралија – oгномет од 6 мил долари (Видео/Фото)


За спектакуларниот огномет одвоени 6 милиони долари – испалени биле 10.000 пиротехнички средства

0635007.73

0638007.74

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1