Стоилов: Срам да ни е на сите….


Ментално нестабилни сме сите у државава што дозволуваме вака да ни прават !!!

Срам да ни е на сите….

За мене секогаш ќе биде МАКЕДОНИЈА !!!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1