Страшна сообраќајка во Аеродром (ФОТО)


Страшна сообраќајка попладнево се случила во скопски Аеродром, јавува Сител.

Не е познато колку повредени лица има во несреќата и каква е нивната здравствена состојба. Според информациите досега во сообраќајката учествувале неколку возила, а брзата помош веднаш пристигнала на местото и прижила помош на повредените.

 

Фото – СителScreenshot_7Screenshot_22

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1