Струмичанец ја силувал болната мајка


Четириесет и осум годишниот С.Т. од струмичко Градашорци минатата ноќ во семејната куќа во која живел заедно со неговата беспомошна и болна мајка, истиот под дејство на алкохол извршил полов напад врз неа.

Полицијата му поднесе кривична пријава за „родосквернавење“.siluvasemajka

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1