Струмица: Извинејте ама одам да играм Гангнам стајл – Видео


По повод 1 декември, светскиот Ден за борба против сидата, Младинскиот совет на Струмица, организираше „групно“ играње на популарната „Гангнам стајл“.
Струмичанката даваше изјава за локалната телевизија но на среде зборење и почна песната – ги прекина новинарите …
,, извинете ама ова ми е омилена песна,, си рече и отиде да ,,денса,, Гангнам стајл

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1