Лукоил со оглас против крадци – немаме пари во касите не не ,,пљачкајте,, џабе (Фото)


Хрватските медиуми објавија оглас за кои велат бил објавен во дневните весници. Не е потребно никаков коментар, текстот се си кажува – си се обидуваат луѓето да ги спречат крадците како знаат и умеат.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1