Сузана Манчиќ: Невиноста ја изгубив на 16 години


Сузана Манчиќ во едно интервју открила дека невиноста ја изгубила на 16 години.

-Сакам секс и сакам мажи. Некогаш сакав да се снимам, но веќе не го практикувам тоа, открила некогашната најпозната лото девојка и водителка и додала дека има растурено два брака.suzana-mancic

-Нека ми прости Господ, растурив два брака. Им давав лажна надеж, а тие ги оставија сопругите, заклучила Манчиќ.

По оваа нејзина изјава, на социјалните мрежи се појавија лавина реакции со навреди и обвинувања. Сите овие коментари, секако, беа напишани од жени.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1