Свесен ли е што кажа? Нема да верувате што рекол Доналд Трамп за својата ќерка


Милијардерот Доналд Трамп кој учествува во претседателската кампања во Републиканската партија за кандидат за претседател на САД, изјавил дека би излегол со својата ќерка Иванка на љубовен состанок, ако не и бил татко.tramp i kjerkata
Иванка никогаш не би позирала за списание како што е „Плејбој“, иако има супер тело. Да не ми е ќерка, сигурно би ја поканил на љубовен состанок, рекол 69-годишниот Трамп.
Американскиот милијардер со оваа изјава ги шокираше луѓето ширум светот, а коментаторите на социјалните мрежи пишуваат дека им се гади од Трамп и дека таков човек не би требало да биде ничиј претседател.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1