Светот на мојот татко – Видео кое ќе ви измами солза


LePhong1Понг Гиао Ле е уметник од Виетнам за кого јавноста слушна пред две години кога ја воодушеви публиката со својот талент во шоуто Јас имам талент.

Понг слика со песок – а секое негово видео е приказна за себе.

Ова видео носи наслов Светот на мојот татко – и сигурно ќе ви измами солза.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1