Tag Archives: 12

Видео: Открила дека нејзиното поранешно момче и живее на поткровјето 12 години од нивното раскинување

Трејси која била самохрана мајка на пет деца, еден ден слушнала мали удари на таванот од нејзината куќа.

______________________________________________________________________________________________________

12 јули – невреме Македонија – 1 жртва, 16 пожари, паднати кровови, откорнати дрвја

Биланс од вчерашното невреме во Македонија – загинато 4 годишно девојче, 16 пожари, паднати кровни конструкции, откорнати дрвја, оштетени автомобили и објекти.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1