Tag Archives: zivee

Чудно: Индиец живее на дрво бидејќи го измамила жената

Еден индиец девет месеци живее на дрво и одбива да се симне од него бидејќи чекал извинување од неговата сопруга која ја затекнал во кревет со друг маж.

______________________________________________________________________________________________________

22 години заедно со жената и кучето живее во канализација

Мигел Рестрепо веќе 22 години живее во канализација во Меделин во Колумбија, заедно со сопругата Марија Гарсија и нивното куче Блеки.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1