Tag Archives: akteri

Видео: Кои актери Like – Hate Oбама

  Интересн видео клип на кои се прикажани сите холивудски актери кои го сакаат или не го сакаат Обама.  

______________________________________________________________________________________________________

Обама е со фраерите – Ромни со тепачите – актери во кампања (Фото)

Актерите се повеќе се експлоатирани од политичарите. Што поголема филмска ѕвезда те подржува толку повеќе гласачи ќе добиеш.

______________________________________________________________________________________________________

Немате работа? Одете во Кина вработуваат директори без квалификации само ако се белци

Кинезите многу добро плаќале луѓе без никакво искуство кои треба да глумат бизнисмени и директори во кинеска фирма.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1