Видео: Кои актери Like – Hate Oбама


 

Интересн видео клип на кои се прикажани сите холивудски актери кои го сакаат или не го сакаат Обама.

 

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1