Tag Archives: болница

Шокантно: Педофил бакнува бебе во болница откако претходно го силувал и го убил! – Видео

Монструмот бил забележан на безбедносните камери како во болница внесува тешко повредено девојче кое петходно го силувал. Девојчето им подлегнало на повредите.

______________________________________________________________________________________________________

Шокантно: Му го пресекле вратот и го фрлиле во контејнер. Бебето е во критична состојба!

Лекарите велат дека посекотината на вратот за среќа не била многу длабока па бебето преживеало и не умрело веднаш. Се верува дека бебето е жртва на кинеската политика за едно дете.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1