Шокантно: Педофил бакнува бебе во болница откако претходно го силувал и го убил! – Видео


Монструмот бил забележан на безбедносните камери како во болница внесува тешко повредено девојче кое петходно го силувал. Девојчето им подлегнало на повредите.

Снимката била направена во болницата во моментот кога монструмот Бери Мекерни на раце го внесува тешко повреденото девојче. Во еден момент на снимката било забележано како го бакнува. Девојчето било ќерка на сегашната негова девојка.

Несреќното дете починало од повредите кои му ги нанесол педофилот.

 

Share Button

Tags: , , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1