Tag Archives: pedofil

Убиле педофил – телото му го носеле во куфер (Видео)

Стјуарт Верхем (24), Ле Верхем (33) и Бенџамин Волтер се осудени за убиство на Џофри Рид (57), осудуван педофил. Тројцата мажи, го убиле така што го претепале а потоа му скокале на глава се додека тој не починал. Убијците го сикасапиле телото и го ставиле во куфер за да го однесат до шума во близина […]

______________________________________________________________________________________________________

Ужас: Педофилското здружение доби на суд – нема да биде забрането

Амстердам – Холандската педофилска асоцијација „Мартијн“, која се залага за општеството да го прифати „консензуалниот“ секс, помеѓу децата и возрасни, нема да биде забранета. Оваа одлука денеска ја издаде Апелацискиот суд, а казната помина во промена на пресудата донесена во 2012 година. „Според одлуката на Апелациониот суд, работата на организацијата е во спротивност со јавниот […]

______________________________________________________________________________________________________

Шокантно: Педофил бакнува бебе во болница откако претходно го силувал и го убил! – Видео

Монструмот бил забележан на безбедносните камери како во болница внесува тешко повредено девојче кое петходно го силувал. Девојчето им подлегнало на повредите.

______________________________________________________________________________________________________

Научникот кој го истражуваше Титаник е педофил – му нашле 22.000 слики од детска порнографија

Почитуван океански научник кој беше меѓу првите кој го истражуваше Титаник имал 22.000 слики со детска порнографија на компјутерот.

______________________________________________________________________________________________________

Професор педофил поставил скриена камера во училницата и ги снимал своите ученици

Професор во средно училиште во грчкиот град Пијерија, кој е уапсен пред две години поради детска порнографија, поставил скриени камери во училниците  и тајно ги снимал децата, утврдила полицијата во лабораториските анализи  на компјутерските фајлови, кои биле пронајдени кај уапсениот професор.

______________________________________________________________________________________________________

Најомразената жена во Белгија на условна казна

Белгиски суд донесе одлука за условна казна и пуштање на слобода на Мишел Мартин, поранешна сопруга на педофилот и сериски убијец  Дутрукс Марк, која му помагала во извршување на злосторствата.

______________________________________________________________________________________________________

Британец плаќал на родители за да им ги пипка децата – за пари и храна го преставувале како ,, добриот чичко,,

Џорџ Чарлс Стеитс 67 годишен е уапсен во Варна, Бугарија. Џорџ е од Англија, а по него имало европска потерница – Се барал за педофилија.

______________________________________________________________________________________________________

Свештеник педофил се „правдал“дека го истражувал „Пеколот“ од Данте

Професорот и свештеник обвинет дека присилил малолетна девојка на сексуален однос тврди дека само го истражувал романот.

______________________________________________________________________________________________________

Педофили сакале да регистрираат здружение – судот во Холандија рекол НЕ !

Судот во Холандија ја прогласи за незаконска педофилската организација која сакала и официјално да се регистрира како здружение.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1