Tag Archives: девојче

Шокантно: Педофил бакнува бебе во болница откако претходно го силувал и го убил! – Видео

Монструмот бил забележан на безбедносните камери како во болница внесува тешко повредено девојче кое петходно го силувал. Девојчето им подлегнало на повредите.

______________________________________________________________________________________________________

Девојче може со мозочна активност да предизвика пожар

Многу луѓе верувале дека една девојка има надчовечка моќ, а научниците останале збунети од она што до сега таа го постигнала. Таа сега е наречена глобален научен феномен.

______________________________________________________________________________________________________

Десетгодишно девојче обвинето за убиство на бебе

Десетгодишно девојче е обвинето за убиство на тримесечно бебе соопштила полицијата во Меин, Северна Америка, со што смртта на детето која настапила во јули сега е прогласена за убиство.

______________________________________________________________________________________________________

Фото + Видео: Девојче конечно ќе добие лице откако претходно и го изгризал ракун

Кога Шарлота Понс била петмесечно бебе, во нејзината колевка влегол ракун и ја нападнал.

______________________________________________________________________________________________________

Медицински феномен: Девојче родено бремено – паразитски близнаци

Дали некогаш сте слушнале за случај „паразитски близнаци“ каде еден целосно развиен близнак, кој во себе носи неразвиено или делумно развиено тело од другиот близнак, или за случајот девојче кое е родено бремено?

______________________________________________________________________________________________________

Силувачите на малолетната кумановка поминаа само со куќен притвор!

Домашен притвор за силувачите на 13 годишното девојче од Куманово по распитот кај истражен судија.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1