Tag Archives: bos

Уапсен синот на најголемиот балкански нарко бос

Косовската полиција го уапсила Елвис Келменди, син на балканскиот наркобос Насер Келменди, јави приштинската телевизија Клан Косово.

______________________________________________________________________________________________________

Колумбиски доктор обвинет за лажирање на смртта на 3 нарко-босови

Доктор од Колумбија им помогнал на тројца нарко-босови да не бидат уапсени со тоа што ја лажирал нивната смрт.

______________________________________________________________________________________________________

Едит Бош: Како го претепав пијаницата

Џудистката Едит Бош објаснува како го “уапсила” пијаницата коj со шише се обиде да го погоди Усаин Болт.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1